5f84421451562obrazek.jpg
HARTMANN – RICO
navazuje na už zavedené ekologické produkty ze své nabídky. Dříve zavedla vatové tyčinky Bel Nature, vyrobené z certifikované 100% biobavlny navinuté na papírové tyčince, která nezatěžuje životní prostředí. V nabídce jsou i Bel Nature odličovací tampóny ze 100% biobavlny, které jsou šetrné k životnímu prostředí i pokožce.

Portfolio bioproduktů HARTMANN nyní doplní i odvětví dámské hygieny. Ria Organic tampóny zaručují nejvyšší kvalitu použitých materiálů – biobavlna se pěstuje v ekologickém zemědělství bez použití chemických hnojiv, pesticidů, herbicidů a dalších nepřirozených zásahů. Výroba podléhá nejpřísnějším nárokům, jejichž dodržovaní se dlouhodobě kontroluje.

Vhodné i pro vegany
5f84427e9105dobrazek.png
Díky použití biobavlny jsou tampóny Ria Organic mimořádně šetrné k ženskému tělu i životnímu prostředí, jsou ale vhodné i pro vegany. Při výrobě běžných tampónů se jako jeden z procesních materiálů používá živočišný lůj, u Ria Organic tampónů se nahrazuje alternativou neživočišného původu.

Dokonce i šňůrka je vyrobena ze 100% biobavlny. Žádný z materiálů, který se při výrobě produktu používá, není živočišného původu. Ani produkty ani materiály se netestují na zvířatech.

Tampóny Ria Organic se vyrábějí ve dvou velikostech, ve dvou variantách savosti: NORMAL a SUPER.
5f8442997812bobrazek.pngTampóny jsou k dostání ve vybraných drogeriích a hypermarketech za doporučenou cenu 80 Kč nebo na Lekarnahartmann.cz.