Harry-styles-potreti-seznam.jpg
Foto: Profimedia

Zmíněná skladba dostala vizuální podobu díky zajímavě řešenému videoklipu ukrajinského filmaře Tanu Muina.

„Režírovat videoklip Harryho Stylese bylo hořskosladké. Na jednu stranu splněný sen a nejhezčí den v životě, jelikož se jedná o mého oblíbeného interpreta, ale na druhé straně byla druhý natáčecí den napadena Ukrajina. Asi si dokážete představit, jaké šílené emoce jsme během toho dne měli. Já a můj tým z Ukrajiny jsme do tohoto videa vlili tolik lásky, kolik jen můžete na obrazovce vidět. Bude to rozhodně hudební video, na které nikdy nezapomenu. Teď mohu šťastně odejít do důchodu,“ řekl Muino pro deník Pitchfork.

Podle tiskové zprávy bude album Harry’s House obsahovat celkem 13 skladeb. Album bylo nahráno na několika místech ve Spojeném království, Los Angeles a Tokiu. Jeho název odkazuje na skladbu z roku 1975 písničkářky Joni Mitchell, která nese stejný název. Styles se netají tím, že je fanouškem této interpretky. Samotná Joni se vyjádřila na svém účtu na Twitteru k vizuálu alba pochvalně. „Miluji ten název“, uvedla.

Harry Styles, bývalý člen britsko-irského boybandu One Direction, je ve své sólové kariéře skutečně úspěšný. Minulý rok Harry Styles vyhrál cenu Grammy za nejlepší popový sólový výkon díky skladbě Watermelon Sugar. Získal také ocenění za nejlepší hudební video, a to s písní Adore you a za nejlepší popové vokální album.

Zdroje: Instagram Harry Styles, PitchforkThe Fader, Twitter Joni Mitchell

Reklama