V pátek 29. června mezi 11 a 18 hodinou se to bude v prostorách OC Letňany v Praze (parkoviště „A“) hemžit samými Harry Pottery!

Při příležitosti uvedení videohry Harry Potter a Fénixův řád na trh (tři týdny před novým filmem) je tu pro děti připraven speciální potterovský program. Kromě herního koutku, kde si děti mohou hru vyzkoušet, nebude chybět ani doprovodný kouzelnický program a taneční vystoupení malých čarodějnic. Věhlasný vizážista z Bradavic změní každého návštěvníka v krásně ošklivou strašidelnou bytost a jako dárek děti dostanou i vlastní „hrůzostrašnou“ podobiznu. Připravena je i řada soutěží o zajímavé ceny, například hry Harry Potter a Fénixův řád na PC, volné vstupenky na kouzelnickou show, různé kouzelnické rekvizity, knížky, CD a další. Každý, kdo přijde v kouzelnickém hábitu navíc obdrží milý dárek.

A protože na žádné správné kouzelnické párty nesmí chybět překvapení, čeká v Letňanech na všechny fanoušky Harry Pottera také jedno. V průběhu programu se objeví i někteří čeští představitelé hlavních postav!

Reklama