harrison.jpg

Stačí se podívat na fotografie mladého Harrisona Forda, abychom pochopily, proč byl tak milován a obdivován ženami po celém světě. Ale není to jen vzhled, který k němu ženy tak přitahoval. Americký herec má také srdce dobrodruha a obrovské charisma.
 
Harrison Ford se narodil v Chicagu před 77 lety. Od té doby, co se objevil na televizních obrazovkách a plátnech kin, nepřestal točit skvělé filmy a získávat si srdce dalších a dalších fanoušků, nejen fanynek. I dnes je Harrison Ford fascinující celosvětovou hvězdou, akčním hrdinou a filmovým producentem.

profimedia-0097928004.jpgMezi jeho kultovní role patří Indiana Jones nebo Han Solo z Hvězdných válek, v kterých se objevuje znovu i po letech. Pro Harrisona je věk jen číslo. Jeho postoj ke stárnutí je inspirující. Když se objevil v pokračování Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí, mnoho lidí si neodpustilo poznámku o tom, jak zestárl. Záhy však dodali: „Ale vypadal skvěle! Na věku nezáleží.“

profimedia-0343999830.jpg

Dobrodruhem není Harrison Ford jen na filmových plátnech, ale také v reálném životě. Byl třikrát ženatý a má pět dětí. Zdá se však, že konečně našel tu pravou. S herečkou Calista Flockhart, kterou můžete znát například ze seriálu Ally McBealová, je už 16 let!

shutterstock-351568265.jpg

Harrison Ford miluje létání. Má pilotní průkaz a věnuje se svému koníčku, jak často to jen jde. I přes havárii na golfovém hřišti v Kalifornii létá dál. 

Po celé léta se Harrison věnuje charitě. Zavázal se k ochraně životního prostředí a podporuje ochranu deštného pralesa v Indonésii. Také je velkým fanouškem biodiverzity.

profimedia-0093943311.jpg
Zdroj: Shutterstock & Profimedia 


Jaký je váš oblíbený film s Harrisonem Fordem?
 

Reklama