HariboJaro si letos dává na čas a zima se své vlády nechce jen tak vzdát. Pro všechny, kteří netrpělivě vyhlížejí první hřejivé jarní paprsky má HARIBO dobrou zprávu. Nové bonbony Flower Power přebírají vládu a se svou květinovou silou nad zimou definitivně vítězí. Ať už je předpověď počasí jakákoli, stačí otevřít sáček těchto lahodných ovocných bonbonů a rázem si můžete dopřát porci barevného jara kdekoli budete chtít.

„Nové bonbony Flower Power ve tvaru květin jsou dalšími v řadě oblíbených ovocných bonbonů,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Věříme, že si i tato novinka najde u našich zákazníků své příznivce nejen pro svou lahodnou chuť, ale i díky nápaditému vzhledu, který je jednou z mnoha předností cukrovinek HARIBO,“ dodává Rostislav Němec.

Haribo

HariboUspořádejte oslavu s HARIBO Flower Power a pomozte jaru zvítězit

Atraktivní tvar bonbonů HARIBO Flower Power láká nejen k mlsání, které voní jarem, ale i k veselému tvoření, z něhož budou mít radost především děti. S pomocí HARIBO Flower Power snadno vytvoříte jarní dort nebo jiné nápadité občerstvení na dětskou oslavu. Málokteré dítě odolá pokušení vyrobit si například sladký květinový náramek nebo náhrdelník. Fantazie nezná hranic a nejlepší je, že na svém díle si pak jejich tvůrci s radostí pochutnají.

Reklama