Haribo

HariboSladká vůně vanilky snad nikoho nenechá chladným. Pokud jste jejími milovníky, HARIBO Vám přináší letní tip. Nezapomeňte si s sebou na dovolenou přibalit HARIBO Chamallows Speckies - výtečné měkké bonbony, které si můžete vychutnat třeba u vody, u bazénu nebo na mořské pláži. Chamallows Speckies Vás chytí svou jemnou vanilkovou chutí a Vy neodoláte.

„Bonbony typu marshmallows vyrábí společnost HARIBO v několika variantách. Máte-li rádi vanilku, jistě vás potěší měkké pěnové bonbony klasického tvaru HARIBO Chamallows Speckies s vanilkovou příchutí,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. Měkké růžovo-bílé bonbony jsou v obchodech k dostání v balení 100 g za nezávisle doporučenou prodejní cenu 20,90 Kč.

Věděli jste, že...

Haribo

Haribo... vanilka je aromatické koření původem z Mexika?
... vanilku používali již Toltékové a Aztékové a přidávali ji nejen do nápojů z kakaových bobů?
... téměř do poloviny 19. století a vynálezu metody umělého opylování bylo výhradním producentem vanilky Mexiko,protože rostliny mohou být opylovány jen specifickým druhem včel? ... až do osamostatnění Mexika v polovině 19. století mělo tedy na vanilku monopol Španělsko.

Reklama