Jaro je v plném proudu a nejen v přírodě všechno kvete. Jarní náladu si teď můžete dopřát dvojnásob - stačí ochutnat nové měkké pěnové bonbony HARIBO Chamallows Flowers. Bonbony ve tvaru květin, které se doslova rozplývají na jazyku, vás rázem přenesou na rozkvetlou louku a na chvíli můžete nechat starosti všedního dne za sebou.

Haribo

„Měkké pěnové bonbony Chamallows patří mezi našimi spotřebiteli k oblíbeným stálicím. Proto je nabízíme hned v několika variantách chutí a tvarů,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „V jarním období představujeme veselý tip v podobě barevných kytiček, které se doslova rozpouštějí na jazyku. HARIBO Chamallows Flowers nejenže zachutnají, ale díky svému tvaru a barvám potěší oko. Stejně jako u ostatních cukrovinek HARIBO i při výrobě Chamallows Flowers se používají výhradně přírodní barviva a aroma. Bonbony HARIBO Chamallows se vyrábí ve čtyřech druzích: Flowers, Šmoula, Exotic, Speckies,“ dodává Rostislav Němec.

Haribo

Jak vznikly měkké bonbony typu marshmallows?

Bonbony typu marshmallows, k nimž patří i nové HARIBO Chamallows Flowers, mají opravdu dlouhou historii, která sahá až do dob starého Egypta. Jejich základem byla v minulosti míza z rostliny Althea officinalis, z níž se vyráběly sladkosti. Ty se míchaly s medem a ořechy. Počátkem 19. století již cukráři formovali bonbony do nejrůznějších tvarů. V roce 1948 začal Alex Doumak přidávat do bonbonů škrob kvůli tuhnutí a moderní marshmallows byly na světě. Dnes se tyto oblíbené bonbony vyrábí z želatiny, cukru, škrobu, vody a nejrůznějších aromat. Mají mnoho příchutí a tvarů a jsou oblíbenou pochoutkou všech věkových kategorií.

Haribo

Hans Riegel založil společnost HARIBO v roce 1920 pod názvem HARIBO - Hans Riegel Bonn. O dva roky později vytvořil „Tančícího medvídka“ - figurku z želé s ovocnou příchutí. Tato figurka se stala později světově proslulou jako HARIBO „Zlatý medvídek“ - „Goldbären“. Své želatinové výrobky dodává téměř do stovky zemí světa. „Zlatí medvídci“ jsou vyráběni z želatiny přírodního původu. Od poloviny třicátých let dodnes jsou prezentovány produkty HARIBO známým sloganem: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým“.

Reklama