Zdravím všechny na Žena-in!

Horory a já? Já je prostě miluju!

První, který jsem viděla, byl Vetřelec, tenkrát jsem se hodně bála a tento film mi připadal úplně senzační! Ale teď mi to připomíná spíše pohádku. Na tyto opravdu sci-fi horory, jako byl například Texaský masakr motorovou pilou, se už nedívám.

Mám ráda psychologické horory, jako je PSYCHO, MLČENÍ JEHŇÁTEK, SEDM nebo ZÁHADA BLAIR WITCH. U těchto filmů jsem se bála opravdu od začátku do konce. Druhý a třetí díl Psycha sice nebyl nic moc, ale dalo se na ně dívat. U druhého dílu Mlčení jehňátek se mi nelíbilo, že udělali z Hannibala Lectra obyčejného vraha, tím on přeci nebyl :-))

Pro mě jsou a asi na dlouhou dobu zůstanou nejlepšími horory ty s „boží tematikou“. Jestli někdo zná a viděl film VYMÍTAČ ĎÁBLA, moc dobře ví, o čem píšu. Tento horor byl natočený v 70. letech a tvůrci pro mě odvedli opravdu skvělou práci. Tohoto hororu se bojím ještě dnes. Podobný film byl i STIGMATA, taky strašidelný až do konce.

Musím sem zařadit film, který sice není horor, ale byl opravdu hodně hodně, hodně strašný. Myslím UKŘIŽOVÁNÍ JEŽÍŠE KRISTA. Tento film byl opravdu pro mě hororem, bylo tam vidět úplně vše, co prováděli Ježíši. Se sestrou jsme se na to dívaly ve čtyři odpoledne a docela nás to vzalo. Bylo mi z toho opravdu zle! Mel Gibson odvedl také dobrou práci, ale myslím si, že když to viděli věřící lidi, asi se jich to muselo hodně moc dotknout!

Doufám, že budou natáčet i dále dobré horory, abychom se měli opravdu čeho bát a ne si říkat, je to je jenom blbý sci-fi, vetřelci přeci neexistují ;-)

Yanina


Jo, Hannibal kanibal - to bylo fakt dobré! V případě "Ukřižování...", možná se to věřících dotklo, ovšem čím? Nemalujme si vše narůžovo - asi to tak doopravdy bylo.


Yanina horory miluje. A co vy? Mlčení jehňátek - můžete?

Středa patří
HORORU
Líbí se Vám horory?
I když na vás stříká krev z plátna?
Že se nebojíte?
Ale bojíte a ráda, anebo ne?
Píšete horory?
Zažila jste sama horor?


Napište nám:
redakce@zena-in.cz

PROBÍHÁ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ V PIŠKVORKÁCH

Reklama