Pěkný dnešní den - den otevřených dveří!

Můj příspěvek:

Na redakci ženy-in se mi líbí, že jde všechno  RYCHLE:

- každodenní rychlé soutěže, následující rychlé vyhodnocení výherců a rychlé výhry - zde diplomaticky připomínám, že já jsem svoji výhru za Večerníčka ještě neobdržela. Počkám, však se dočkám - ó ó ó děkuji.

- dokonce i rychlý příslib víkendové soutěže alias „hodinovky“

Co si pochvaluji?

To, že první pisatelka dnešního prvního příběhu jako první na ženě-in připomněla Vánoce. Je to můj člověk, něco tak tajemně nostalgického se musí přece plánovat už i na „ženě", nejenom v hypermarketech - abych nezůstávala pozadu, já už jsem první cukrovinky v marketu pro Mikuláše nakoupila.

Co radím?

Aby slečnám a paním redaktorkám a pánům redaktorům nebylo v redakci zima, nechť si vymalují stěny do teplých barev. Zahřejí se už při samotném malování! Dále doporučuju recitovat: Přijde jaro přijde... a... Byla zima mezi náma a teď už je za horama... a hodně nahlas zpívat:  Bylo léto, horké léto... a... Popojdi, sluníčko, popojdi maličko... Třebas popojde i do Vaší redakce.

Moje nápady?

Vyhlásit soutěž ohledně názvu a interpreta písně, ze které je úryvek: ...

on vloni na žně, že prej se vážně ve mně závažně vzhlíd...

Tahle písnička se mi vždycky líbila a já si na ni nemůžu vzpomenout. Jó, léta běží, vážení...

Pozdravuje hannah58

 

Děkujeme vám, hannah58, za příspěvek i vyhlášení soutěže. Jen odměnu čtenářce, která vám odpoví na vaši otázku správně, necháme na vás!

A k tomu ostatnímu

- Výhry se dočkáte, většinou odesíláme všechny výhry jednou za 14 dní. Výjimečně za delší dobu. Každý den na poštu nechodíme. I pro nás je to traumatizující zážitek.

- Víkendová hodinovka se začne připravovat hned po zveřejnění této novinky. Začátek soutěže bude v 16.00.

- Vánoce, Vánoce přicházejí....

- Malovat se nebude, bílá je krásná. Miluji zasněžené pláně - bílá. Mléko - bílá. Lékařské pláště - bílá.

- Soutěž vyhlášena.

Úkoly splněny. Děkujeme za maily v redakčním mailu a těšíme se na další. Máte nějaký nápad, jak zlepšit náš magazín. Něco se vám nelíbí?

redakce@zena-in.cz

 

Reklama