Občas máme pocit, že věci, které se nám dějí, musí být nějakým špatným vtipem. Hanka to měla stejně. Myslela si, že si z ní život dělá srandu a zkouší, co vydrží. Stíhala ji totiž jedna „pecka“ za druhou. Nedávno ale zjistila, že za vším stojí prý vyšší síly. Podle slov šamana je prokletá.

„Vše odstartovalo mé propuštění z práce, což bylo před osmi měsíci. Ve firmě jsem byla deset let a oni se mě zbavili jako prašivého psa. A pak se vše začalo nabalovat,“ začíná vyprávět o svém prokletém životě Hanka. Ta měla pocit, že už to nezvládá. Očekávala den, kdy se zhroutí. Nedávno jí ale svitlo světýlko naděje. To rozsvítil jeden šaman.

šaman

„Vysvětlovat podrobně vše, co se mi odehrálo za posledních pár měsíců, by bylo opravdu na dlouho. Udělám to tedy ve stručnosti. Po mém vyhazovu těžce onemocněl táta, který táhl domácnost, máma, bohužel, moc peněz nebere, navíc splácí nějaké rodinné dluhy. Na mou sestru se vykašlal partner, vyhodil ji z bytu, takže skončila zpět u rodičů. Už pár let nebyla zaměstnaná a očividně se jí makat nechce. To i přesto, že vidí, jak jsou na tom naši špatně. Musím tedy rodině finančně pomáhat jen já, což je náročné, protože splácím své vysoké dluhy. Před pár měsíci jsem si našla nový job, ale před týdnem jsem zjistila, že mě chtějí vyhodit. Ten den, co jsem se tuhle novinku dozvěděla, jsem ještě zjistila, že mě snoubenec podvádí. Z mého života se stal blázinec.“

Nenechte si ujít:

Stav Hančina otce se stále horší, matky psychika to nezvládá, takže se několikrát sesypala a sestra stále nic nedělá. Se svým trápením se Hanka svěřila kamarádce. Ta jí doporučila navštívit známého šamana. Jelikož byla Hanka na konci svých sil, šla k němu. Dozvěděla se jednu velmi zajímavou věc, které se dá jen těžko uvěřit.

Řekl mi, že jsem prokletá. Ano, prý na mě někdo uvalil kletbu, ale vše prý urovná. Vím, že to zní směšně, kdybych na vlastní oči neviděla, jak si povídá s duchy, jak přesně uhádl, co za karty jsem si z balíčku, který jsem důkladně zamíchala, vytáhla, taky bych tomu nevěřila.“ O tom, že by dotyčný chtěl z Hanky tahat peníze, nemůže být ani řeč. Vše je totiž zadarmo. Hanka teď čeká, co bude následovat. Bylo jí slíbeno, že za pár dní by měla být kletba pryč. Dokonce jí šaman oznámí, kdo ji proklel.  

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama