Populární cvičitelka Hanka Kynychová (39) se už nesmírně těší na dvě holčičky, které se jí mají podle gynekologa narodit zhruba v polovině ledna. „Mají se čile k světu, často se ozývají, a tak si myslím, že přijdou na svět možná o něco dřív,“ říká stále půvabná nastávající maminka. Hanka je na sebe sice velmi opatrná, dodržuje správnou životosprávu, ale stále předcvičuje a udržuje se v kondici.

 

 

 

 

Věnuje se především cvičení na Fit Ballu, což je podle ní vhodné úplně pro všechny zájemce o zdravý pohyb, tedy i pro nastávající maminky a maminky po porodu. Při tom se nejen odreagují, ale užijí si spoustu zábavy s velkým míčem. Zároveň si dají pořádně do těla a vydatně si zaposilují.

Hanku i díky tomu proto nadcházející dvojnásobný porod nechává v klidu a strach z něj vůbec nemá.
„Kdyby se holky narodily na Vánoce, byl by to ten nejkrásnější vánoční dárek,“ říká.
Přírůstku do rodiny se nemohou dočkat Hančini rodiče a také její manžel Jindřich Obrdlík a prvorozený syn Filip, kterému je dnes osm let. Oba jsou prý připraveni na to, že pokud bude Hanka v porodnici těsně před svátky nebo během nich, postarají se sami o to, aby vánoční atmosféře nic nechybělo a doma vše připraví.

„Vím, že některé ženy mají z porodu panickou hrůzu, ale je třeba se vyptat odborníků, jak celá událost probíhá. Probrat to s kamarádkami, pročíst si případně odbornou literaturu. Já jsem to tak udělala, když jsem čekal Filípka, a bylo to naprosto v pohodě,“ prozradila Hanka.
Pro své holčičky už nakoupila i nějaké drobnosti, kočárek a další výbavičku půjdou ale koupit až po porodu. I nad jmény se zatím s manželem a synem jednoznačně neshodli.

Zdroj: Korzo

Bála jste se nebo se bojíte porodu? Jak jste se na porod připravovala? Nechala jste si říct, jestli čekáte kluka nebo holčičku? Měla jste jméno vybrané už pře porodem? Kdo vybíral – vy, partner, nebo jste se shodli? Cvičila jste v těhotenství? Jak? Myslíte, že to příznivě ovlivnilo porod?

Reklama