Když se oblíbená cvičitelka a odbornice na zdravý životní styl Hanka Kynychová (40) objevila při křtu své knihy „Aktivní těhotenství" a DVD pro nastávající a nové maminky „Hejbejte se těhulky", všichni obdivovali její štíhlý pas a krásný hluboký dekolt. A pak samozřejmě její dvojčata - holčičky Sašenku a Sofinku.

„Především hodně cvičím a držím se správné výživy tak, abych neměla problémy s kily navíc. Samozřejmě, že po porodu jsem jedla více, protože jsem holčičky kojila a snažila jsem se, aby byly zdravé. Kojila jsem je tři měsíce a teď už pracuji na své postavě cvičením a zdravou stravou," svěřila se Kynychová, která se v nové knize intimně zpovídá i ze svého příběhu.

Nejprve čekala jednoho potomka, podruhé dvojčata umělým oplodněním. První porod proběhl přirozenou cestou, druhý císařským řezem. První rození zažila po třicítce, druhé téměř ve čtyřiceti. V její knize hovoří i odborníci - lékaři, fyzioterapeutka a maminky dětí, které trávily čas s Hankou v podolské porodnici.

„Vychovávat dvojčata je náročné, jedna holčička je vysloveně hodná, druhá zase zlobivá. Bohužel nemám k dispozici babičky, ale báječného manžela, který je schopen se o děti postarat. A skvělou kamarádku, která mi hlídá holky, když potřebuji trénovat. Píše se o mě, že jsem nechala manžela na mateřské a šla hned pracovat, ale ve skutečnosti se o všechno dělíme. Vařím, uklízím, žehlím, a když děti usnou, beru do ruky telefon a diář a jdu pracovat, protože to chci a potřebuji, abych nezeslepicovatěla. V létě se chystám do Znojma na zdejší báječný hudební festival, jinak budeme doma u našeho bazénu," dodává Hanka Kynychová.

Reklama