Populární cvičitelka Hana Kynychová (40) si ještě ani neoddechla od porodu dvojčat Alexandry a Sofie, a už rozjíždí další velký projekt. Její webová televize Hejbejse.tv zahájí provoz již 7. června. „Na začátku jsem si chtěla udělat jenom radost a splnit si sen - mít svoji malou cvičební televizi. Z projektu se ale postupně vyklubala tak velká věc, že mi musí pomáhat tým profesionálů z mnoha oborů,“ svěřila se Korzu Hanka Kynychová.

Ona sama si přeje, aby cvičební program její televize oslovil všechny věkové skupiny. Na své si tak přijdou nejmenší děti i ženy všech věkových kategorií. Kynychová nezapomněla ani na ženy třetího věku, na cvičení pro těhotné a maminky po porodu a cvičení pro muže ve stylu fitness.
Ostrý provoz Hejbejse.tv je naplánován netradičně na sobotu 7. června.
„Astroložka mi předpověděla úspěšný start právě na 7. června na 12.30 hodin, ale to je bohužel sobota. Proto jsem se rozhodla alespoň v tento termín spustit ostrý provoz stránek. Samotný křest televize proběhne ve středu 11. 6. 2008 od 12:00 hodin v pražském Life - café & music baru. Pozvání přijali a svá mohutná těla rozhýbou před zraky všech přítomných chlapi ze skupiny Maxim Turbulenc,“ prozrazuje Hana Kynychová.

Další, opět velmi originální premiéru, si Kynychová odbude v polovině srpna. To bude jako host mezinárodního hudebního festivalu vážné hudby Znojmo 2008 předcvičovat stovkám lidí pod širým nebem přímo na znojemském Horním náměstí. A navíc na diskoverze skladeb Antonia Vivaldiho, jemuž je letošní ročník festivalu věnován.
Reklama