Nejdůležitější je snídat!

A kdo jiný, než děti to potřebuje nejvíce. Ambasadorka značky MORA fitness trenérka, cvičitelka aerobiku a autorka revolučních fitness programů Hanka Kynychová:Můj tip na vydatnou snídani jsou míchaná vajíčka na másle, miska zeleniny a černý čaj s citronem. Na této snídani, kterou připravuje můj manžel si pochutnáme celá rodina.“
5c76afd8e9de5obrazek.png

Příprava bohaté a vydatné snídaně zabere čas, kterého se rodičům přes týden tolik nedostává. Proto je vždy vhodné mít po ruce šikovného pomocníka, který vám vše usnadní. Ideální rychlou snídaní je třeba žitný chléb s pomazánkou z tvarohu, doplněné zeleninou. Všem bude tato varianta chutnat více na čerstvě rozpečeném chlebu. Ať potřebujete chléb rozpéct, nebo rozmrazit ideální volbou je toustovač MORA TP 900 B. Intenzitu opečení si může každý nastavit dle svých preferencí. V rodině s dětmi se bude určitě hodit tepelně izolovaný plášť, který zabrání tomu, aby byl přístroj příliš horký a vyjímatelná přihrádka na drobky, zajistí snadnou údržbu toustovače. A pokud nemáte k dispozici čerstvé pečivo lze použít již zmíněnou funkci rozmrazovaní a využít zásoby z mrazáku. Variabilitu použití ještě zvyšuje vysunovací rošt pro ohřev pečiva. Vaše snídaně tak dostane úplně jiný rozměr, pečivo bude každé ráno krásně křupavé, jako právě vytažené z pece.
5c76aff8c5b9bobrazek.png

Důležitý je i pitný režim. Ráno, hlavně v chladnějších měsících, je vhodný teplý nápoj, ale dopřát si můžete třeba i džus ředěný vodou. Je dobré děti potěšit i něčím sladkým, ale raději zdravě. Šikovně připravené ovoce může udělat velkou radost. Dopřejte dětem dostatek času, ať si takto skvěle připravenou snídani vychutnají v klidu a celý den bude hned krásnější.
5c76b00e1cee6obrazek.png

MORA. Plná života od 1825
5c76b07a7b484obrazek.png

MORA.CZ

Reklama