Hanka Řimnáčová se stala před rokem poprvé maminkou! A to jí úplně změnilo život. V těhotenství přibrala skoro 30 kilo, a tak zcela logicky zvolila pohodlí i v oblékání. „V těhotenství žena volí spíše pohodlí, nejen kvůli sobě, ale i kvůli miminku, proto jsem z kostýmů, které jsem nosila v práci, volila spíše volnější těhotenské oblečení a sportovní obuv,“ říká a navíc má jasno i co se figury týče – chce ještě další dvě děti, a tak teď hubnout nebude. Musí se ale naučit svoje kila nosit. Prý proto, aby na ni byl malý Lukášek pyšný.

Hančin přítel je často v noci v práci, jsou spolu již přes 8 let a tento stav je nyní pouze přechodný. „Samozřejmě každou volnou chvilku věnuje nám, tím myslím mně a našemu synovi,“ vysvětluje Hanka.

I Hanka věnuje všechen svůj čas synovi. Chodí na procházky ve Štěticích, nebo si vyjedou za kamarádkami – také maminkami – do nedalekého Písku či Milevska. Hanka má ráda hudbu a cestování, když si najde čas, tak paličkuje. „Jelikož je syn již větší, už se moc těším, až pojedeme za měsíc na návštěvu k sestře do Anglie,“ usmívá se Hanka.

Vypadá to tedy, že Hanka to má v hlavě prostě srovnané, přesto se přihlásila do pořadu Nahá jsi krásná televize Prima, který se snaží zvednout ženám sebevědomí.

Na zítřek pro vás chystáme exkluzivní rozhovor s Hankou Řimnáčovou. Přijďte si přečíst, jak se Hanka cítí těsně po dnešním odvysílání pořadu v televizi. Přijďte diskutovat!

Související:
rozhovor: Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou" 
Nahá jsi krásná – šla byste do toho? 

Jak na vás Hanka působí?

Reklama