Byla jsem u kartářky několikrát, poprvé asi měsíc před svatbou. Šlo nás tam víc,ale na výklad nás brala jen po jednom. Stará paní,vykládala v kuchyni na stole,žádné extra propriety,obyčejné kanastové karty.

Ale to co řekla to se stalo.

Nechtěla vědět vůbec nic,ale řekla mi že se budu brzo vdávat(což jsem věděla vždyť přípravy běžely) že budu do roka matkou (to jsem nevěděla ale už jsem byla asi 3 týdny těhotná) že nebudu moc šťastná a nakonec bubu moc nešťastná. Jo rozvedli jsme se a byly to dost těžké roky okolo rozvodu.

Podruhé vloni když jsem byla těžce unavená a nešťastná z práce.

To byla jiná paní, ale taky podobný přístup i věštba. Prý se mi ozve někdo z dávné minulosti, nabídne mi práci a mám ji vzít, že si určitě pomůžu. A ejhle do dvou měsíců jsem potkala spolužačku ze ZŠ a práci mám a jsem spokojená.

Teď ještě čekám na toho pravého,který se prý kolem mě už taky někde pohybuje a pak už budu jen vzpomínat na kartářky,kterým věřím.

Hezký den všem přeje Hanka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


..a tak to má být. Přeji, ať se už brzy objeví a ať jsi šťastná. Protože šťastný člověk dělá šťastnými i druhé. Míša

Máte i vy vlastní zkušenost s věštěním, věštkyněmi, magií, nebo se vám stalo něco o co se chcete v dnešním denním tématu podělit? Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama