Nevlídné počasí minulých dnů zastihlo zpěvačku Hanu Hegerovou (76) na Šumavě, kam jezdí pravidelně odpočívat každý rok. Zima, vítr a déšť jí příliš nedovolovaly chodit do lesů, a tak se v hotelu věnovala jiným kratochvílím. Včetně cvičné hladovky.

„Letos jsem na Šumavě zažila čtrnáct nejstudenějších dnů plných větru a deště. Moc jsem toho tedy nenachodila, ale nevadí mi to. Jezdím sem ale každý rok a je mi tady dobře. Relaxuji v absolutním klidu uprostřed nádherné přírody a dokonale si zde odpočinu," prozradila zpěvačka.

„Pobyt na Šumavě má ovšem i svoje úskalí. Protože o dovolené nic nedělám, tak tady pokaždé ztloustnu. To se stalo i letos. V hotelu, kam jezdím, totiž velmi dobře vaří a já ráda papám. Takže následky jsou tady. Je odpoledne a ještě jsem nic nejedla. Mám ale doma úžasnou domácí tlačenku, a tak nevím, zda-li odolám pokušení," usmála se Hana Hegerová.

Zpěvačka si potrpí na speciality české i slovenské kuchyně. Mnoho let například pravidelně jezdila s přáteli z Prahy na slovenský venkov na pečenou husu, vykrmenou v domácím chovu. K této příležitosti si dokonce s sebou vozila i plzeňské pivo. Sama zpěvačka má ovšem pověst vynikající kuchařky. Mezi její speciality patří kulinářské skvosty jako jsou kotlety na rožni nebo pravý maďarský segedínský guláš.

Reklama