Narozeniny patří mezi nejvíce vzrušující dny v roce každého dítěte. Není divu, že všichni rodiče chtějí svým dětem na tento významný den připravit ty nejúžasnější zážitky. Proto, pouhé 4 měsíce po svém otevření, spouští Hamleys Praha možnost narozeninových párty přímo v největším hračkářství ve střední Evropě.

„Po vzoru londýnského Hamleys jsme se rozhodli nabídnout dětem skvělé oslavy, které rozzáří jejich oči radostí a odnesou si z nich vzpomínky na celý život. O zábavný program se stará náš školený personál, a tak si rodiče mohou v klidu oddychnout v naší kavárně,“ vysvětluje ředitel Hamleys Praha Pavel Čmelík.

party

Co všechno děti na párty v Hamleys zažijí?

Čeká na ně originální zábavný program v párty místnost vyzdobené podle vybraného tématu, speciální narozeninová jízda na kolotoči a přednabité karty na atrakce pro všechny hosty, spousta her s postavami Hamleys a VIP setkání s medvědem Hamley nebo medvědicí Hattie. Navíc přímo od mlsného medvěda Hamley dostane oslavenec krásný narozeninový dort a dobroty pro celou partu! Díky pohodlnému online konfigurátoru na webu narozeniny.hamleys.cz mohou rodiče vybírat ze spousty možností občerstvení – od popcornu, bonbonů, ovocné limonády a dětského šampaňského, přes čerstvé minipizzy a těstoviny až po zdravé dobroty, jako smoothie, ovocné mističky a mnoho dalších variant. Na výběr jsou také různé dárky pro oslavence i hosty a další speciální aktivity, díky kterým jsou párty v Hamleys nezapomenutelným zážitkem  – třeba malování na obličej, tvořivá dílna nebo nafukování kouzelných balónků. O zaznamenání vzpomínek se postará profesionální fotograf a dokonce je možné vyrobit i vzpomínkovou fotoknihu, která dětem zůstane na celý život.

Aby byly každé narozeniny originální, nabízí Hamleys možnost výběru z několika témat podle toho, jaké postavy z Hamleys mají děti nejraději.

Na pirátské párty s princeznou se vydají s kamarády na plavbu za pokladem. Společnost jim budou dělat protřelí piráti pod velením obávaného kapitána Hračkovouse a nebude chybět ani krásná princezna. Party s holkami z týmu Luvley bude zase plná kouzel s třpytivým tetovacím práškem a malování veselých obrázků na nehty. Luvley parádnice zasvětí děti do spousty tajemství módy. Narozeniny v Hamleys si však užijí i ti nejmenší, právě pro ně je určené téma Zpátky do pohádky se sladkým koncem. Živé pohádkové postavy a hadrová panenka vyčarují dětem kouzelné hračky a kopec zábavy – mohou se těšit na maňásky, hry a spoustu legrace na téma oblíbených pohádek a příběhů.

Tým Hamleys je však připraven i na zvláštní požadavky, které je možné probrat s párty koordinátorkou na tel. 735 751 031, každý den od 10 do 16 hodin, nebo e-mailem na narozeniny@hamleys.cz

Reklama