V pondělí 9. října jsme spolu se čtenářkami a bloggerkami prožily skvělou halloweenskou party v kulinářském studiu Tančící kuchyně spojenou s vařením a pečením se strašidelnou tématikou. Oblíbený svátek Halloween slaví malí i velcí, proto jsme se na něj rozhodly důkladně připravit, a to nejen důmyslnými převleky, ale také zaručeně strašidelnými a velmi dobrými recepty.

Hallowen

Partnerem naší akce byla společnost HARIBO se svými bonbony Color Rado a Wummis. Tyto želatinové bonbony jsme použily na dozdobení našich sladkých výtvorů – aby vypadaly dokonale a strašidelně. Skvěle posloužily například HARIBO žížaly Wummis či želatinové netopýry z Color Rado. Další bonbony z tohoto balíčku se nám hodily i na vytvoření krásné umrlčí lebky či pavučiny na tvarohové bublanině.

Haribo

Jaké recepty jsme připravily?

Jestli vás můžeme inspirovat, budeme velmi rádi. Nejprve zmizely hrobečky. Byly tak dobré, že se po nich jen zaprášilo. Další přišly na řadu koláče s lebkou a s netopýrky, muffiny a krvavý cheesecake jsme s nadšením ještě druhý den dojídali v redakci. Všechno to bylo moc dobré!

Podívejte se na fotky, jak jsme se bavili!

Náš článek:

Chcete si také doma upéct nějakou strašidelnou sladkost? Nazdobit ji bonbony Haribo Color Rado a Wummis? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte balíčky s těmito produkty!