shutterstock-1831845100.jpgFoto: Shutterstock

Halloween je za dveřmi a i když letos zřejmě žádné halloweenské večírky nebudou, můžete si udělat menší sešlost v maskách třeba u sebe doma nebo jen v kruhu rodiny. Máme pro vás několik tipů na trendy halloweenské líčení, kterým své okolí rozhodně zaujmete. A budete dokonce chráněny rouškou proti virům.

Kočka

Chcete jít na Halloween za kočku nebo leopardici? Žádný problém. Tohle líčení zvládnou i začátečnice. Masku pak můžete stylově doladit třeba rouškou s leopardím vzorem.

Kostlivec

Líčení kostlivce už je trochu těžší, ale mnoho lidí ho zvládne. Navíc v době roušek klidně stačí jen namalovat oči či jejich okolí. Na pusu pak dáte roušku a je hotovo.

Šípková Růženka

Proč ne? Tohle jednoduché líčení je totiž velmi okouzlující. Stačí vám k němu růžové stíny, pár kamínků či perliček a jedna růžová rouška, nejlépe s motivem růží.

Hip-hop style
Tento halloweenské make-up je inspirován hip-hopem. Roušku polepíte kamínky a je hotovo. Zbytek líčení je na vás. Můžete si vyhrát s barvami (viz foto) nebo dát šanci své vlastní fantazii.

Motýlí make-up
Motýlí křídla kolem očí a pak už jen květinová rouška. Tento trend líčení je letos trendem Instagramu a jistě s ním zabodujete i během Halloweenu. Stačí vám pár odvážných barev očních stínů a tekuté linky nebo fix na oči. Barvy přizpůsobte roušce, aby hezky ladily.

Annanas
Tohle tropické ovoce je velmi oblíbené k jídlu. Ale proč ho nevyužít i během halloweenského líčení. Vytvořit kostým s ovocným motivem je poměrně snadné. S očima už si budete muset trochu vyhrát. Na zbytek obličeje pak ale už stačí jen rouška se stejným motivem a máte hotovo.

Reklama