Herečka Halle Berryová (41) poprvé od zveřejnění svého těhotenství otevřeně promluvila v Show Oprah Winfreyové o své strastiplné cestě, která k vytouženému potomkovi vedla.

Halle, která je již ve třetím měsíci těhotenství se svým přítelem, kanadským modelem Gabrielem Aubrym, přiznala, že jejich snažení předcházelo snad pětatřicet negativních těhotenských testů a potoky slz. „Hrozně moc jsme toužili po dítěti, takže jsme to zkoušeli a zkoušeli pořád do kola. Každou volnou chvíli jsme trávili doma a pracovali na miminku, které pořád nepřicházelo," potvrdila herečka.

„Nakonec, když už jsme se vzdávali všech nadějí, byl test pozitivní a nám se převrátil život naruby," zajásala nastávající maminka, která přiznala, že nechce znát pohlaví svého dítěte. „Proč si kazit to nejkrásnější překvapení na světě? Baví mě fantazírovat jeden den o holčičce a pak zas o chlapečkovi," přiznala s tím, že ihned po porodu se chtějí s Gabrielem pokusit o další miminko.

Zdroj: Korzo

Také jste na miminku „pracovala“ každou volnou chvíli? Bavilo by vás takové „pracování“? Nechala byste si říct pohlaví svého dítěte, nebo se radši dáte překvapit? Nebo jste se už překvapit dala?

Reklama