LOS ANGELES - Zdá se, že čokoládové krásce Halle Berryové (41) osud konečně nastavil svou laskavější tvář. Před měsícem jí požehnal narozením krásné zdravé holčičky Nahly Ariely a dnes ji její otec, kanadský model Gabriel Aubry (32), požádal o ruku.

Herečka byla poprvé spatřena s masivním starožitným zásnubním prstenem na ruce, zářící spokojeností a štěstím, na dobročinné akci Revlonu minulý týden. Jak tisku prozradil zdroj blízký rodině, Gabriel se zásnubami čekal až po narození dcery, protože Halle byla porodem a v prvních dnech mateřství vystresovaná kvůli možným zdravotním komplikacím děvčátka.
"Gabriel cítil, že uzrál čas, aby Halle požádal o ruku. Založili spolu rodinu a k dokonalému štěstí jim již chybí jen stvrzení jejich lásky svatbou," prozradil rodinný přítel s tím, že Gabriel své vyvolené věnoval rodinnou starožitnou památku, aby jí dokázal, že se stala právoplatným členem klanu Aubryů. "Diamantový prsten patřil jeho prababičce a dědí se z generace na generaci. Nyní ho jako důkaz lásky nosí Halle," dodal zdroj s tím, že svatba by se mohla konat do konce tohoto roku.

Reklama