Hvězdy se každý rok snaží, aby byly nejkrásnější. Celý rok dřou, cvičí a drží dietu. Vědí, že jejich fanoušci to ocení.

Je to prostě dlouholetý celosvětový fenomén: nestačí, že ženy vypadají dobře. Vždycky je potřeba vybrat tu ze všech nejlepší, nekrásnější, nejerotičtější nebo nejchytřejší. Soutěže miss už diváky nebaví. Jedné z dvanácti pochybně vybraných finalistek pochybná porota "namluví", že je nejkrásnější v zemi a ona potom tomu chudák celý rok věří. Chceme si svojí královnu volit sami! Křičí lid.

Proto časopis FHM dává každoročně svým čtenářům příležitost, aby zvolili sto nejkrásnějších žen planety. Pořadí se každý rok mění a hvězdy jsou v předvečer vyhlášení výsledků jako na trní: budu to já? Nebo ta druhá? Já jsem ale přece mnohem krásnější!

Letos se do pořadníku stovky nejvíce sexy žen světa rozhodlo "kecat" asi pět tisíc čtenářů. A kdo vyhrál? Sametová sportovní kráska Halle Berryová, která se ve svých čtyřiatřiceti letech stala nejstarší vítězskou "odborné" soutěže v historii. "Bond girl" dokonce přišla na to, proč vyhrála: "Nejvíce sexy jsou moje nohy. Jsem ráda, že teď mohu patřit do stejné skupiny k Angelině Jolie nebo Georgi Clooneymu," prohlásila šťastná vítězka. "Děkuji mockrát že jste mě vybrali, je to opravdu úžasné. Neříkám, že tím teď budu žít, ale každopádně to moc potěší," dodala herečka.

Zato ostatní hvězdy, které v minulých letech žebříčku kralovaly, se mohou jít "zahrabat". Taková Anna Kournikovová, která byla loni první, se letos propadla až na osmé místo. Britney Spears je třetí a Carmen Electra pátá. Jennifer Lopezová - která si vítězství v minulosti odnesla už dvakrát - se umístila až na šestém místě. Hrůza. Snad se s tím dokáže smířit.  

Reklama