Spisovatelka a novinářka Halina Pawlowská, která je známá svou extra korpulentní postavou a vnady velikosti řeckých melounů, nosí halenky velikosti 36.

Tuhle kuriozitu bychom se asi nedozvěděli, kdyby nebylo Finančního úřadu, který přišel prověřit věrohodnost Halininých daňových odpisů. K jejím odečitatelným položkám totiž patří i ošacení. Když však úředníci natrefili na účty za halenky a trička velikosti 36, předvolali si majitelku k vysvětlení. Ta jim ale s chladnou tváří začala tvrdit, že je to její běžná konfekční velikost.

„Odepisuji si z daní oblečení, na což mám nárok. A jim vadí, že tam jsou i halenky velikosti 36. Ale já jim dokážu, že to je moje velikost,“ svěřila se a na semifinálovém večeru Pretty Woman v Liberci, který moderovala, veřejně předvedla, že se lehce nasouká do triček této velikosti. Přitom při svých 165 centimetrech a s váhou 101 kilogramů údajně nosí velikost 44. Podle naší redakce ale musí být malá i ta. Halině ale evidentně nechybí smysl pro humor, a to je hlavní.

Máte rádi Halinu Pawlowskou?

 

Reklama