říkávala maminka naší čtenářky s nickem Evaspiel. Co si z jejího odkazu odnesla ona sama a kam dává obnošené oblečení? To se dočtete v tomto příspěvku.

Dobrý den, milé ženy-in, když jsem ještě bydlela s rodiči, tak jsem dělala úklid ve skříni jednou za rok a věci, které se nenápadně celý rok odkládali a odkládali, až zůstaly na spodu hromádek, jsem vzala a dala do tašek. Mamka dávala vždycky věci do Adry. Vždycky říkávala: „Hadry do Adry“ :)

Ale před tím, než je tam dala, tak to probrala a pár věcí si nechala pro sebe :) jsme si dělaly srandu, že mamka dědí po dceři :)

Teď už se mi věcí hromadí, hromadí, ale maminku mám daleko, abych ji to bez starostí dala. Zatím jsou věcičky hezky na spodcích hromádek, ale taky na ně jednou dojde řada. Vyhodit je mi je líto. Tak nevím, možná až pojedeme na Moravu k rodině, tak ty tašky vezmu s sebou :) Možná si zase mamka něco vybere, a teď už i neteř, která za tu dobu vyrostla do mých velikostí.

Vždycky přežily jen neoblíbené věci. Své oblíbence jsem vždycky nosila do úplného vynošení. Dokud to ze mě nevyselo, tak to do koše nešlo. Třeba trička - ze začátku jsem je nosila do školy, když přibyly nějaké ty fleky, tak bylo jen na doma, a pak už jen na venek na sekání trávy. Potom bylo v takovém hrozném stavu, že by se nehodilo ani na hadru. Vždycky jsem své oblíbené jedince skoro obrečela.

Nyní mám ve skříni jedny skvělé teplákové kalhoty. Jeden čas jsem se do nich vešla a tvarovaly krásně postavu a byly z příjemného materiálu. Ty vždycky přežily úklid skříně. Pokaždé jsem je vzala do ruky, vyzkoušela a se slovy: „Však já do vás opět zhubnu“ jsem je odložila na spodek hromádky.

Jednou ten čas přijde, kdy je vítězoslavně na sebe narvu :D A takových věcí, které mi jsou těsné, mám ve skříni víc, jen je mi je líto dát pryč. Beru je jako takovou inspiraci na hubnutí :D

Přeji hezký den!

Evaspiel

Milá Evaspiel, já vám nechci brát chuť do hubnutí, ale myslím, že neděláte dobře, že věci schováváte. Je to zbytečně stresující. Být vámi, klidně se s nimi rozloučím. A když zhubnete i bez této motivace, tím lépe

Co na to říkáte, milé ženy-in? Také máte doma něco, do čeho se stále chystáte zhubnout? Už se vám to někdy podařilo?A opravdu jste to pak nosila? Napište nám o tom, to mě opravdu zajímá.

Na vaše příspvěky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama