Dnešní hádanka se bude týkat jednoho rekordmana v ženění, rekordmanek ve vdávání a také jednoho slavného páru, kterým to těsně před svatbou nevyšlo.

Budu po vás chtít jména čtyř svatebních dobrodruhů.

č. 1.
Jedná se o známou zahraniční hvězdu, svého času prý nejkrásnější ženu světa, která byla celkem osmkrát vdaná, z toho dvakrát za jednoho muže. Její jméno?

č. 2.
Ze zahraničí zpátky do Čech, kde žije muž, který zasvětil celý svůj život rozhlasové tvorbě a ještě se přitom stihl desetkrát oženit! Jeho jméno?

č. 3.
Doma ještě zůstaneme. Které naší známé herečce zrušil týden před termínem její nastávající svatbu? Jde také o velmi známého a populárního herce, kterého milovali jak děti tak dospělí. Prosím jména obou snoubenců.

Č. 4.
A na závěr se vrátíme opět do zahraničí. Která současná zahraniční zpěvačka požádala o zrušení svého prvního sňatku už po 55 hodinách? Její jméno?

zenichanevesta

Otázky jsou lehoučké, jména i příjmení pište v řadě za sebou. 
U čísla 3. bude správná odpověď uznána pouze v případě, kdy budou uvedena obě jména!

ODPOVĚDNÍ BOX klikni!

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem.

Odpovídat na tuto hádanku můžete od 13.3.2012, 8.30 hodin, do 14.3.2012, 8.30 hodin.

Správnou odpověď se dozvíte ve středu 14.3. 2012 v dopoledních novinkách.

Co můžete vyhrát?

Hraje se o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama