Dnešní hádanka bude pro někoho jednoduchá, někomu možná způsobí drobné obtíže, ale doufám, že nikoli. Budeme hádat jedno konkrétní město, o kterém se říká, že je to město zamilovaných...

Hrajeme měsíční hádankovou soutěž. Tentokrát je ve hře sada čajů PICKWICK a protože je svátek zamilovaných, ptám se vás, milé čtenářky, na jaké město poukazují následující souřadnice?

48°52'00“ s.š. 2°20'00“ v.d.

Myslím, že je to tentokrát docela jednoduché, ale třeba se mýlím. Tak se ukažte, jak se orientujete v mapách.

Odpovědi vkládejte do odpovědního boxu (viz odkaz níže) od 14.2.2012 8.30 až do 15.2.2012 7.30 hodin. Vyhodnocení najdete v zítřejších dopoledních novinkách.

 Odpovědní box (klikni)

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem! Diskvalifukujete se tak z možnosti získat pěknou výhru a navíc budou stejně moderátorem diskuze smazány.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o krásnou kazetu čajů PICKWICK leafs, která obsahuje...

kazeta

... čaje v pyramidových sáčcích:

  • cape red (rooibos a skořice),
  • green blossom (zelený čaj, měsíček, chrpa, růže, světlice, jasmín),
  • gulden darjeeling (černý čaj),
  • a dva skleněné šálky a podšálky PICKWICK.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všení den jinou otázku) probíhá od 8.2.2012 do 8.3.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o výše zmíněný dárek PICKWICK.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama