Tipněte si, kde najdete věž, kterou jsem pro vás vyřízl z jednoho obrázku. Myslím, že to není příliš těžké, když vám dám malou nápovědu...

Poznáte tuhle věž?

vez

Odpověď není moc těžká, zvláště když vám ještě prozradím, že věž patří ke stavbě, kterou najdete v naší republice a stavba stojí samostatně na jednom pověstmi opředeném místě. Při cestě k ní se většina z nás slušně zapotí. Už víte?

Do připraveného odpovědního boxu (viz níže) vkládejte celé jméno stavby i místo, na kterém se nachází...

Napovídání je v diskuzi pod touto novinkou povoleno, ale vyzrazení odpovědi nikoli. Můžete tedy ostatním čtenářkám poskytovat správné i špatné indicie, je to na vás, každopádně soutěžící, která vyzradí do diskuze správnou odpověď, vyřadíme ze hry o cenu (viz níže). Ještě jednou tedy opakuji - svou odopověď vkládejte do připraveného odpovědního boxu (dostanete se k němu skrz odkaz výše).

Dnes v 16.00 hodin skončí možnost vkládat odpověď. Společně s poslední novinkou dne pak uveřejním i celou fotografii, na které už věž jistě pozná úplně každý.

Co můžete vyhrát?

Podobné soutěže, ve kterých musíte zapojit své hlavičky, se budou v magazínu ŽENA-IN.cz objevovat s každým editačním tématem, a to v období od 5. ledna 2012 do 6. února 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na sedm soutěžních otázek, zařadíte se tak do slosování o krásnou výhru, totiž zdravý dárkový balíček Johnson & Johnson v hodnotě okolo 1.000 korun!

Balíček obsahuje například...

  • Bělící pastu Rembrandt
  • Intenzivní regenerační tělové mléko Neutrogena
  • Listerine antiseptickou ústní vodu
  • Johnson´s baby olej s aloe vera
  • Náplast na opary Compeed TOTAL Care invisible
  • ... a další skvělé výrobky

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

jaj