Nemohu jinak, milé čtenářky, musím slučovat drastičtěji... a tak v této a několika dalších novinkách najdete hned 4v1. Ale nejde o kafe ani o polívku, jde o vaše příspěvky, totiž příspěvky k dennímu tématu: Moje fotka.

Příspěvky už neposílejte! Je jich tolik, že budu mít co dělat, abych je vydal všechny.

V této novince se vám představí čtenářky: 13042000, Krišpínu, Šárku a jednu čtenářku, jejíž nick vám prozradím až v závěru dne...

Seznamte se, čtenářka 13042000

Milá redakce, milé čtenářky,

některé z vás mě už znají. Ostatním bych se ráda představila. Ráda vyšívám, tačím a lyžuji, čtu a užívám si klidu. Fotky připojuji.

13042000

13042000

13042000

13042000

13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se, vlastně: Hádejte, kdo jsem!

Má charakteristika: hádejte ;)

Ll

Ll

A taky hádejte, milé čtenářky, kdo jsem ;)

Přeji krásný zbytek dne...

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se, čtenářka Šárka

Ahoj všichni představím Vám sebe a svou rodinku. Manžela, mé dva syny i pesana. Bydlíme v Praze, s manželem jsme 16 let a vychováváme 2 syny. Mladší půjde v září do 1 třídy a je to andílek s ďáblem v těle :-) starší syn půjde do 6 třídy o něm už jsem tady psala když jsme soutěžili o jeden přístroj. Má poruchu PAS - aspergerův syndrom a je to naše velké zlatíčko. Nejmladší člen naší rodiny je náš pesan Vicki, který se dle papírů jmenuje Alan z Kačenčina košíku a je to bišonek. No a poslední fotečka je moje záliba - výroba slaných dortíků.

Šárka

Šárka

Šárka

Šárka

Šárka

Šárka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se s Krišpínou...

Vážená redakce a čtenářky ženy - in,

jak to, že všechny vypadáte tak úžasně a já si při pohledu na své fotky říkám, že se při přenosu dat někde musela stát chyba! Ale asi bude dost pravdy na tom, co říkala moje babička : „Co se divíš, co si tam stouplo, to se tam vyrazilo." Nebudu srab, taky se ukážu. Ostatně některé už mě tu znají. Fotky jsou asi 2 roky staré, momentálně mám delší vlasy. Na první fotce jsem se synem, náhodně jsme v předvánočním čase potkali na ulici našeho známého - fotografa. Zřejmě díky profesionální deformaci nás vyblejsknul a vyšlo to moc pěkně. Na druhé fotce jsem s dcerou, to jsme zas zajížděli nový foťák a tak se nedivte apartní zástěrce, odložila jsem vařečku a chopila se dítěte.

kri

kri

Všechny moc zdravím a přeji krásný den,
Krišpína

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, dnes jste měly za úkol představit se ostatním čtenářkám. Příspěvků dorazilo velké množství, proto již další neposílejte...

Jedna z dnešních přispěvatelek získá do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a druhá sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama