Dneska tu mám pro vás opět soutěž Hádej, kdo jsem! Jen dneska to bude trošku jinak. Nebudu žádnou historickou a významnou osobností. Budu se vydávat za někoho nebo za něco, co můžete znát knížek nebo televize. Zkrátka dnes jsem vymyšlená postava, kterou ale jistě všechny dobře znáte.

 

Ale dost řečí, ovšem POZORNĚ čtěte dále!!! Pravidla hry jsou jednoduchá. Ptejte se mě na otázky, na které budu moci odpovídat ANO, NE či NEVÍM. Pokud se mě někdo zeptá přímo na jméno postavičky, bude diskvalifikován bez ohledu na to, zda to byl dotaz správný či nikoliv. Odpovědi piště do ODKAZU ZDE (klikněte!). Pokud někdo odpoví přímo do diskuze, bude diskvalifikován, bez ohledu na to, zda odpoví správně či nikoliv.

 

Tím se dost zvedá šance, že nás na konci soutěže bude hrát už jen malý počet. ;) Každopádně ptát se mě můžete až do dnešních 16 hodin a odpovídat budete moci až do pondělních 8 hodin ráno. O co budete hrát? To vám teď nepovím, ale prozradím vám, že se jedná o dvě ceny, které mají svým způsobem s mojí hádanou osobou něco společného. ;)

 

Tak hodně štěstí a jdeme na věc!

Reklama