V dnešní části hádankové soutěže (respektive v části, kterou můžete hrát dnes a o víkendu) bude vaším úkolem poznat jeden slavný dort podle receptu. Troufnete si na tento zapeklitý úkol? Doufám, že ano! Hrajeme o krásné erotické hry od firmy Albi.

V další části naší hádankové soutěže s hrami od firmy Albi jsem si pro vás připravil hádanku pro kuchařky. Vaším úkolem bude poznat jeden slavný dort podle receptu. A aby to nebylo tak úplně jednoduché, rozdělil jsem recept na tři části, které uvedu postupně dnes v novinkách. V první části (níže) vám toho moc neprozradím. Přes to myslím, že ty nejzkušenější kuchařinky z vás, mohou již název dortu odhalit! Chcete-li ale mít jistotu, vyčkejte raději na uveřejnění dalších částí receptu...

1. část soutěžního receptu...

  • Celková doba přípravy: cca 110 minut
  • Čtyři z ingrediencí: 150 gramů másla, 8 vajec, 100 gramů moučkového cukru, 3 polévkové lžíce meruňkové marmelády
  • Část pracovního postupu: Smíchejte máslo s moučkovým cukrem, přidejte žloutky a vypracujte hladký krém.

Tak co, tušíte? Pokud si troufáte odpovědět, můžete vkládat své tipy do připraveného odpovědního boxu na následujícím odkaze...

Odpovědi ale v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem!

Odpovídat na tuto hádanku můžete do 23. 4. 2012, 8.00 hodin. Správnou odpověď vám prozradím v pondělí 23. 4. během dopoledne.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13. 4. 2012 do 14. 5. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama