Startujeme další kolo měsíčních hádankových soutěží. Nově můžete soutěžit i přes noc. V dnešní hádance je vaším úkolem poznat, co je na fotografii. Ale aby to nebylo tak lehké, fotografii jsem ukryl...

Celkem do pěti novinek v dnešním vydání (8.2.2012) dám indicie, které vás přivedou k článku, do kterého jsem vložil jednu fotografii s nadpisem SOUTĚŽNÍ. Vaším ukolem je do připraveného odpovědního boxu napsat, co je na fotografii. Odpovědní box najdete, když kliknete na odkaz níže...

Odpovědi v žádném případě nevkládejte do diskuze pod tímto článkem! Diskvalifukujete se tak z možnosti získat pěknou výhru a navíc budou stejně moderátorem diskuze smazány.

Možnost vložit odpověď skončí zítra 9.2.2012 v 6.30 ráno. V jedné z prvních novinek se pak dozvíte správnou odpověď.

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o krásnou kazetu čajů PICKWICK leafs, která obsahuje...

  • ... čaje v pyramidových sáčcích:
    cape red (rooibos a skořice),
    green blossom (zelený čaj, měsíček, chrpa, růže, světlice, jasmín),
    gulden darjeeling (černý čaj),
  • a dva skleněné šálky a podšálky PICKWICK.

pickwicka leafs

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všení den jinou otázku) probíhá od 8.2.2012 do 8.3.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o výše zmíněný dárek PICKWICK.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

JEŠTĚ JEDNOU OPAKUJI, NEVKLÁDEJTE ODPOVĚDI DO DISKUZE POD TÍMTO ČLÁNKEM, ALE DO PŘIPRAVENÉHO ODPOVĚDNÍHO BOXU (viz výše).

DOPLŇKOVÉ PRAVIDLO: NEVKLÁDEJTE INDICIE POD TUTO NOVINKU. STEJNĚ TAK ANI ODKAZ AN ČLÁNEK, VE KTERÉM JE SOUTĚŽNÍ FOTKA.

Reklama