A máme tady tematický kvíz. Jestlipak se některá z vás vyzná tak dobře v rasách psů, aby mohla identifikovat, ze kterých „vznikl“ tento krasavec čtenářky s nickem Odemětobě? Za příspěvek a eventuální vyluštění kvízu moc děkuji.

Dobré dopoledne všem ženám a mužům-in. Už 4 roky s námi žije pes z útulku. Mezi námi je hodně kočko - a psomilek, tak si dovolím požádat o pomoc. Nevím, z čeho ten náš elegán vznikl. Není žádný drobek-85 cm v kohoutku a od čenichu po zadek 120 cm. Nohy jak modelka a dlouhý krok. Velmi společenský, mazlivý, ale taky lovec.

pes1

pes1

pes2

pes3

Jestli některá odhalí, co je náš voříšek zač, budu velmi ráda. Posílám všechny fotky, které jsem měla v pracovním PC. Děkuji a přeji hezký den.

Odemětobě

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Troufám si tipnout. Jedna půlka bude z nějakého chrta. Saluki? A ta druhá nějaké severské plemeno. Třeba husky. V každém případě je to nádherný pes a určitě vzbuzuje pozornost.

A teď vy, milé čtenářky. Odhadnete, co by to mohlo být za rasy, z kterých pochází tento krasavec?

Máte doma také nějakou psí raritu? Napište nám o něm, abychom měli co vydávat a fotku pošlete do soutěže. Budete mít tak dvojitou šanci na výhru. Jednu za příspěvek a druhou třeba za krásu.

redakce@zena-in.cz

se těší na vaše příspěvky

Reklama