Máte rádi inteligentní hádanky? Chcete se stát víkendovým chytrolínem? Potrapte svého Merkura!

mSystém myšlení má v našem horoskopu a dispozicích na starosti planeta Merkur. Jak dobře je obsazený, jak je aktivovaný, je v horoskopu pro astrologa vodítkem, jak moc ten který člověk využívá systém myšlení, kombinační schopnosti, a jak rychle mu to pálí.

Existují jedinci, kteří mají tak silně osazeného a tím i aktivního Merkura, že prakticky nic jiného nedělají než permanentně nad něčím hloubají. Ono to může být i celkem na škodu.

Jednou mi jedna žena řekla, už je to dlouho, že přes svého Merkura nejsem schopná pustit spontánní cit a emoce. „Vypusťte svého krále z té skříně, do které jste ho zavřela,“ řekla doslova.

Jenže jak, když mám takhle postavený horoskop? Copak můžu přešoupat svoje planety? Nemůžu přece!

Trápilo mě to.

S ascendentem v Panně, Sluncem v Rybách a skoro všech planetách naflákaných u Merkura jsem vlastně takový schovaný Lev, co pořád všechno analyzuje a kontroluje vlastní i cizí myšlení.

Dneska si říkám NO A CO!

Svého Merkura mám ráda a s věčnou analýzou a probíráním se detaily, zkoumáním příčin a tvrdošíjným, až buldočím hledáním důvodů a podstat jsem se už naučila žít. Navíc toho i využiju.

Miluji hádanky a nevyřešené věci!

A jednu pro vás mám!

Pokuste se přijít na to, CO TO JE!

Ty s dominantním Merkurem to bude bavit. Také věc neopustí, dokud na ní nepřijdou. Pochopitelně to jde „vygůglit“, ale upřímně, nebylo by to fér.

  • Ten, kdo to vyrobil, to nechce.
  • Ten, kdo to zaplatil, to nepotřebuje.
  • Ten, kdo to užívá, to nevidí.
    CO TO JE?

Kdo TADY pojmenuje, o co jde, a bude mít štěstí při losování, je víkendovým chytrolínem a získá knihu Výživou proti rakovině a deodorant od Fa! Řešení NEpište do diskuse!

Příjemnou zábavu a krásný víkend!

Reklama