Jaké další aktivity, kromě hádání čísel, radí v příspěvku k dnešnímu tématu čtenářka Vlasta, to si můžete přečíst po té, co rozkliknete tuto novinku... Téma zní: Jak bavíte své děti?

Zabavte své děti! S nápady jak na to přichází čtenářka Vlasta ve svém příspěvku k dnešnímu tématu...


Máme čtyři robátka, cestovat s nima je asi nejnáročnější autem a přes den. Nejraději jezdíme na noc. Ale když už se přesun odehrává přes den, tak určitě co funguje, jsou nějaké hry. Třeba typu myslím si číslo, když přičtu odečtu, vydělím... jaké to je. Nebo broukání melodií různých písniček a děti hádají, co to je. Další z klenotnice nápadů je: jsem postava z večerníčku a odpovídá se jen ano - ne. A To je baví asi nejvíce.

Na hodně dlouhé cesty se určitě vyplatí vzít si se sebou i nějakou tu sváču a když to jde udělat si přestávku. Do vlaku se dá vzít v pohodě knížka a nebo povídat jen tak z hlavy nějaký příběh. To bychom mohli objet i zeměkouli kolem dokola. Poslouchání je baví. A dobré je taky vzít čverečkovaný papír a může se odehrát lodní bitva nebo piškvorky. Oblíbené je také ZEMĚ, MĚSTO... to se spojí děti proti rodičům, kdo toho vymyslí více.

Kdo si hraje nezlobí.
Vlasta

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 25. března 2011: Jak bavíte své děti?

Téma dne je i otázkou na kterou se tentokrát ptám...

  • Jak bavíte své děti?

Určitě se vám to již stalo, že vaše dítě vyžadovalo pozornost, ale nechtělo si hrát s obvyklými hračkami. A tak jste musela vymyslet nějakou hru, nebo jinou aktivitu, kterou jste maličké zabavila. Pište mi své zkušenosti s aktivitami pro děti, které pro ně vymýšlíte. Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu uvedenou níže. Jeden z příspěvků ocením krásným dárkem, totiž hru Scrabble - Junior. V předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo. Chcete-li mít šanci na uveřejnění, zašlete svůj mail dnes 25. března nejpozději do 15.00 hodin. Délak vašeho příspěvku, ať je rovna minimálně délce tohoto odstavce.

scrabble

Reklama