A máme tady další ohlédnutí za Velikonocemi. Vajíčka se dají zdobit různě, čtenářka majhol jim dává háčkované košilky.

A vypadá to moc pěkně, podívejte se na fotku. Moc děkuju, majhol. Tohle bych asi neuměla.


Hezký svátek velikonoční i když venku to spíš vypadá na svátek vánoční. Letos jsme také vytvořili speciální velikonoční přání, která už hodně let rozesíláme e-maily. Byl to sněhulák s tatarem a velikonoční pomlázkou z vajec. Všem se moc líbil.

Já zase už několik let tvořím z vyšívacích přízí, zbylých po mé mamince, háčkované košilky na vajíčka. Je to velmi netradiční velikonoční výzdoba. Ale zatím se všem přátelům a známým, které jsem obdarovala moc líbila. Košilky mají na konci háčkovanou tkaničku, kterou protáhnu poslední řadou košilky a stáhnu po vložení vyfouklých vajíček do košilky a mohu ozdobená vajíčka pověsit na jarní větvičky nebo je provléct provázkem a vytvořit s nich netradiční jarní věneček. Také jsem je několikrát zavěsila před velikonocemi na větvičky na hřbitovech a ozdobila tak i hroby svých předků.

vel

Zdravím majhol

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne jsou: Aprílové vtípky

  • Co si myslíte o aprílu?
  • Máte ráda aprílové žertíky?
  • Vymýšlíte legrácky pro své příbuzné a známé?
  • Pamatujete si na nějakou historku, jak jste někoho nachytaly?
  • Nachytal někdo vás?
  • Jaký byl letošní velikonoční apríl?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky a klidně i fotky. Jedna z vás tentokrát získá „aprílový“ dárek, balíček od Gabriella Salvete, kde je řasenka a čtyři barevné laky na nehty STARS. Máte se na co těšit. Příspěvky posílejte dnes do 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je APRÍL. Moc vám děkuju!

lak

Reklama