Článek o silných stehnech jste si na Ženě-in mohli přečíst v pátek. Dnes pro vás máme skvělé řešení, jak je šikovně schovat.

Představte si, že se opět do módy vracejí volné šaty. Podobné jsem měla v osmdesátých letech. Byly to takové univerzální šaty „hábitky". Když jsem měla chuť ukázat štíhlý pas, přepásala jsem si je šerpou. Když bylo horko nebo jsem chtěla jen tak vlát ulicí, pustila jsem záplavu látek, ať se vzdouvá ve větru. Osvobozující pocit... Pak je užila ještě moje sestra jako těhotenské. 

Moje profesorka, skvělá kostýmní výtvarnice, která byla skoro tak vysoká jako široká, nosila zase černé splývavé hábity a nim obrovské stříbrné šperky. Když šla chodbou, šustila a cinkala.

Když jsem k dnešnímu článku vybírala fotky, zavolala jsem kolegyni Míšu Kudláčkovou. Je sice jako za groš kudla, přesto má ráda volné šaty. Zřejmě jsem se jí trefila do vkusu: Jé, tyhle bych chtěla a tyhle jsou taky nádherný..." A vzpomínáte na ty úžasně vzdušné sukně a šaty, které sem nějakým záhadným způsobem pronikly z Indie? Za našich mladých let je nosil kdekdo. Nebo sešívané gázovky, co jsme si vozily z Maďarska... Jak se vám líbí naše hábitová přehlídka?
Nosila jste někdy podobné šaty?
Vybrala byste si?
Reklama