Ahoj ZENY! Na dnešní téma musím napsat aspoň pár řádek!Mít doma celebritu bych určitě nechtěla! Někdy si totiž jako celebrita připadám já.

Mám 80 letou babičku, která bydlí hned vedle!
Babička má potřebu pořád být se mnou a pořád o nás všechno vědět, už několikrát jsem jí vysvětlovala, že bydlím vedle proto, abych měla soukromí, že potřebuji být někdy sama, ona má svůj dům a já mám svůj dům.

Nepotřebuji, aby mně pořád hlídala. Ale nikdy to nepomohlo - prostě to nechápe. Jo, vím, že je stará, ale je to někdy únavné a na psychiku mi to leze, hlavně, když se rozpláče, že jsem jí řekla, že nebudu doma.  

Kamkoliv jdu, ona slyší dveře.Někam jedu, slyší auto. Někdo se mnou mluví před domem, ona to slyší a vždy je mi v patách a sleduje mne.. Přijde a hned se ptá, kdo to byl, kde jsem byla..... Někdy si opravdu připadám jak Anglina Jolie!

Celebritu bych opravdu doma nechtěla.Celebritám nezávidím jejich život! Žádné soukromí, pořád někoho v patách.
Možná některým celebritám vyhovuje mít miliony na účtech, ale já bych určitě celebritou být nechtěla, ani doma bych ji nechtěla mít.  Radši budu mít svůj klid - samozřejmě pořád s babičkou. :)
haaho

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


…takhle miliony na účtech a tak, aby to nikdo nevěděl, viď? :-) S babičkou vydrž, věř mi, že jednou budeš na ni ráda a s úsměvem vzpomínat. Je to na chvilku, víš, taky jsem měla tu svou, roztomilou babičku, co půlila dvoutisícovky, aby nás všechny podělila. :)) Rozkošné. :-) Míša

Dnešní téma dne je jasné:

Myslíte, že byste dokázaly pojmout za partnera člověka, kterého už vlastně znáte, třeba z rolí, které vytvořil?
Byl by pro vás problém poznávat ho i přes to, že podvědomě mu přikládáte povahu rolí?
Umíte si představit, jestli byste to zvládly?
A koho byste raději volily, herce záporňáka, nebo kladného hrdinu?
Máte snad doma takového partnera?
Nebo jste měli?
Jste takovým člověkem?
Znáte někoho známého jako obyčejného člověka v reálu?
Je problém oddělit  skutečnost od iluze filmových postav?

Přeji vám krásný den a věřím, že  téma vás zaujme. Je to vpravdě téma úzké, ale věřím ve vás. Své názory pište prosím na redakce@zena-in.cz

Dnes vás čeká tematická soutěž, vaše vlastní příspěvky a samozřejmě vyhlášení soutěže minulé a také BOREC A CHCÍPÁK DNE.

Reklama