Milá redakce, za svůj život jsem zažila více či méně bolestivých situací jako každá z Vás, ale jedna se mi opravdu vryla do paměti.

Bylo to v pátek 13.3. 2009 kdy při otočení hlavy doleva mi luplo za krkem. Do 20 vteřin se dostavila ukrutná bolest hlavy, že jsem málem omdlela. Prášky nezabíraly, tak jsem musela do nemocnice, tam mi dělali různá neurologická vyšetření vč. CT s podezřením na krvácení do mozku.

Naštěstí se nic takového nepotvrdilo, domů mě pustili, že to přejde, ale bolest neustávala, krk bolel a k tomu hrozné migrény, které jsem do té doby nikdy nemívala.

Potácela jsem se do práce a z práce rovnou do postele s několika prášky v sobě. A protože jsem si myslela, že už to nevydržím, tak jsem napsala Míše sem na Ženu-in, jestli by mi nemohla kouknout do karet, jestli mi někdo od té bolesti pomůže. Míša byla skvělá jako vždy a karty vyložila.

Její odpověď byla, že mi pomůže paní doktorka, která bude umět můj problém pojmenovat a následně vyléčit. Byla jsem touto odpovědí zklamaná, protože mám doktora neurologa.

Nicméně jaké pro mě bylo překvapení, když jsem do ordinace zavolala, že se objednám a sestřička mi oznámila, že pan doktor už šel do důchodu a místo něho je tam mladá paní doktorka. V tu chvíli už jsem věřila, že mi pomůže.

A na závěr: Paní doktorka je skvělá, opravdu mi pomohla. A Míša ještě víc, že mi dala naději a ta se pak proměnila ve skutečnost.

Krásný den

H.Eva

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tak teď mi běhá mráz po zádech! Jsem za Tebe strašně ráda. Nejen proto, že je Ti dobře, to hlavně, ale i proto, že vím, že to, co dělám, má smysl a že je možné, ač dost dobře nevím technicky jak, juknout do budoucna. Přeji hodně moc zraví a štěstí, Evo. Díky. Míša.