Máte nějaké trápení? Potřebujete diagnostikovat svůj intimní problém? Nemůžete otěhotnět? Přemýšlíte o zákroku z estetické gynekologie? Hledáte zkušeného odborníka? Zapojte se do připravovaného on-line rozhovoru v pondělí od 13:00! Pokládat dotazy ale můžete už teď!

  

Připravili jsme pro vás rozhovor na ryze ženské téma – gynekologické záležitosti, sterilita a problém s otěhotněním, operativní zákroky, estetická gynekologie... Pokud máte nějaký dotaz na vaše osobní problémy, které se vztahují k těmto tématům, můžete se zeptat odborníka, MUDr. Pavla Müller.

 

Čím vším se tento odborník zabývá?

 

V rámci ambulantní péče:

Gynekologická onkologická prevence

Gynekologický a porodnický ultrazvuk

Gynekologická endokrinologie

Diagnostika a léčba sterility

Gynekologická urologie

Piercing

 

Jaké zákroky provádí?

 

Malé gynekologické zákroky

Velké gynekologické operace

Estetická gynekologie

Piercing v oblasti genitálu

 

Více se můžete dočíst na jeho stránkách www.plagyn.cz


Kdo je MUDr. Pavel Müller ? Zde jsou jeho reference:

1979 – promoce FVL UK Praha.

1979–1980 – gyn. por. odd. nemocnice OÚNZ Příbram.

1980–1988 – I. gynekologicko-porodnická klinika Praha, zde všeobecné zaměření, přednášky pro mediky, po celou dobu člen či vedoucí poradny pro sterilní manželství.
Publikace – sterilita, porodnická tematika – diabetes a gravidita, myasthenia gravis a gravidita atd.,
I. specializační atestace 1982
II. specializační atestace 1987

1988–1995 – ÚPMD Praha, nástup po vítězství v konkursu na místo „gynekolog operatér“ a zároveň jako druhý klinik týmu pro asistovanou reprodukci (IVF).
Zde při nástupu endoskopie v gynekologii (operační laparoskopie i hysteroskopie) v týmu společně s firmou Olympus propagující tento operační přístup školením a předváděním tohoto typu operací v celé ČR.
Totéž při zavádění do té doby nepoužívané vaginální sondy v UZ, rozvoj diagnostiky patologie časné gravidity, použití vaginální sondy při diagnostice i léčby sterility, včetně IVF.
Publikace a přednášky (včetně ILF) v oblasti endoskopie, ultrazvuku, diagnostiky a léčby (včetně operační) sterility.

1996–2003 Sanatorium Pronatal, spolumajitel, člen managementu a vedoucí operačního sálu. Publikace a přednášky v oblasti asistované reprodukce, UZ, endoskopie.

od 2003 – kompletní operativa v GynCentrum Praha a soukromá ambulatní péče www.plagyn.cz

Tento lékař, se kterým spolupracujeme, je výborným odborníkem. Pokud vás něco trápí, položte mu dotaz do našeho on-line rozhovoru - v pondělí od 13:00. Ptát se můžete už teď - VSTUPTE TUDY.

Reklama