Kdo si ještě nikdy neprohlížel Kámasútru, ať zvedne ruku a já mu ji urazím. Tato prastará nauka o milování, jejímž autorem je indický filozof Mallanaga Vatsjajana, vznikla mezi 4. a 6. stoletím našeho letopočtu a i dnes inspiruje mnohé autory píšící o sexu. A ti zase inspirují nás. Většinou.

Někdy se prostě účel míjí s účinkem. V tom lepším případě ony úžasné rady a tipy více či méně polechtají naší bránici. V tom horším by nás mohly inspirovat spíše k sebevražedným kouskům hodným Darwinovy ceny.

Chtěli jsme se vzdělávat, ponořili jsme se do knih s erotickou tématikou a... Řekli jsme si, že tohle prostě musíte vidět i vy. Zkušení autoři (nejspíše z oboru science fiction, kde je právě ta fiction o mnoho dominantní) a krásní, mladí modelové s modelkami (zřejmě bývalí vrcholoví sportovci, gymnasté, baletky a spol.) se čtenářům snaží vnuknout názor, že pokud si při sexu nezlomíte alespoň dvě žebra a nezablokujete krční páteř, určitě je milování s vámi děsně nudné a nestojí za nic.

Podívejte se na ty „nejúžasnější“ polohy, se kterými si zaručeně (ne)užijete a jako bonus se dostanete do sádry snadno a rychle.

Zoo mix

Tato poloha se prý jmenuje „žabí způsob“. Ovšem při pohledu na názorný obrázek se nemůžeme zbavit dojmu, že z nás někdo dělá voly. Nejraději bychom tuto polohu označili štítkem „nerealizovatelné“, neboť se zdá, že si při ní neužijete ani za předpokladu, že jste mrštní jako opice a pilní jako včelky. Hodí se nanejvýš pro pány, jejichž určité partie by mohly svou velikostí směle konkurovat třeba tažným koním.

Kdybyste to přesto chtěli zkusit, tady máte návod: Žena leží na zádech s pokrčenýma nohama, které mírně roztáhne od sebe a rukama je drží pod koleny. Muž do partnerky vstoupí ze sedu, s nohama od sebe, svou partnerku drží za ramena.


Pletenec

Vypadá to podobně jako „žabí způsob“ otočený o 90 stupňů. V tomto případě jsou ale ženiny nohy vně. Tato pozice vzájemně zapletených těl však budí dojem, že je přece jen o něco víc proveditelná

Jak na to? Muž leží na zádech s koleny přitaženými k hrudníku. Ramena si může podložit polštářem. Žena přistoupí zepředu a dosedne v podřepu na partnera.

Houpačka

Tady je třeba podotknout, že i penis se může „zlomit“. Při náhlém otřesu nebo prudkém ohnutí ztopořeného údu může dojít v přetrhnutí hrubého obalu, který obklopuje vnitřní tkáně. Tento stav se skutečně nazývá fraktura penisu.

Pokud vás to neodradilo, vyzkoušejte si sama. Jak na to? Žena leží na břiše s nadzvednutou pánví, kterou lze i podložit polštářem. Muž přistoupí k ženě zezadu, hlavou směrem k jejím nohám, své nohy napne. Při této poloze se muž na ženě skutečně houpe.Svíčka

A zde se zase sluší připomenout, že si můžete zlomit i vaz. Buďte proto opatrná, je-li váš partner těžká váha.

Jak na to? Žena si lehne na záda, tělo s nohama nadzdvihne do výšky jako při cviku ze školy všem známém jako „svíčka". Nohy roztáhne od sebe. Muž si stoupne nad ženu obkročmo tak, že stojí nad a zároveň mezi ženinýma roztaženýma nohama. Rukama se opře o podložku také obkročmo přes roztažené ženiny nohy a zavede penis do pochvy.

Na lopatkách

Chcete, aby vás při sexu někdo položil na lopatky? Vyzkoušejte tuto polohu. Jen si musíte opět dávat pozor, abyste nedostala límeček. Hrozí totiž poranění krční páteře. Pokud plánujete odchod do pracovní neschopnosti, směle do toho.

Při této poloze žena leží pouze na lopatkách s hlavou a rameny na polštáři. Zbytkem těla se opírá o partnera. Kotníky se zachytí za krk muže. On klečí a přidržuje partnerku za ruku nebo nohy.Žokej

V této poloze si vás muž užije jako jezdec bez sedla. Sama o sobě se nezdá ničím podezřelá, až na jeden detail. Popis milostné pozice totiž zavání vymknutím kotníku.

Žena leží na zádech, muž se přidržuje její šíje a nohy vsune pod její hýždě. Partnerka musí pokrčit nohy v kolenou a následně se snažit vsunout prsty u nohou pod partnerovy nohy.

Vyzkoušíte je? Hodně štěstí.Reklama