Gwyneth Paltrow se bude vdávat. Poté, co její dvě největší životní lásky Brad Pitt a Ben Affleck strčily anebo v nejbližší době strčí hlavu do chomoutu, se zřejmě rozhodla, že už také nebude čekat. Křehká herečka si bude brát britského hudebníka Chrise Martina, který hraje a zpívá v popové skupině Coldplay. K oltáři Gwyneth odvede rodinný přítel Steven Spielberg.
Chris svou vyvolenou požádal o ruku tak, jak by se od hudebníka, který je věčně na cestách, dalo čekat: po telefonu. V pátek v noci, když se z Britských ostrovů vracel do USA, vytočil Gwynethino číslo a zeptal se jí, jestli by si ho chtěla vzít. Gwyneth odpověděla "ano" a začala si plánovat detaily svatebního dne. Deník The Sun spekuluje, že by se pár mohl vzít někdy příští rok, a to v Devonu. Gwynethin kamarád Sting tam každoročně pořádá vegetariánské dýchánky. Na svatbě však bude chybět nevěstin otec. Producent Bruce Paltrow zemřel loni v osmapadesáti letech na selhání plic. Pan Paltrow byl velkým přítelem Stevena Spielberga. Ten by měl také jeho dceru odvést k oltáři.
Gwyneth tedy už, zdá se, našla to, co vždycky chtěla. Její expřítel Brad Pitt však v současné době pátrá po krásné ženě. Herec totiž brzy ztvární Achilla ve filmu Trojan, který je adaptací Homérovy Oddysey. Stále však není jasné, která z hollywoodských krásek si zahraje úlohu Heleny, která byla podle legendy nejkrásnější ženou, jaká kdy žila. Žhavými kandidátkami jsou Milla Jovovich, Nicole Kidman, Angelina Jolie nebo Catherine Zeta-Jones.
Reklama