gw.jpg

Foto: Profimedia

Gwyneth Paltrow pod svou vlastní společností Goop, zaměřenou na wellness a životní styl, vydala novou kolekci šperků G. Label. Herečka dává přednost klasice. Její šperky jsou decentní a minimalistické. „Nerozlišuji mezi dnem a nocí,“ napsala na webu společnosti s tím, že pokud najde šperk, který si zamiluje, spí v něm, nosí ho na červeném koberci a vyzvedává v něm syna Mosese ze školy.

„Ráda vrstvím šperky od různých designérů, ale aby to bylo možné, potřebuji k tomu základ, který se hodí ke všemu. A to je právě to, co jsme se rozhodli vytvořit v kolekci šperků G. Label,“ vysvětluje herečka. Gwyneth Paltrow také prozradila, že jí pro novou kolekci byla inspirací dcera Apple. „Jednotlivé kousky jsem pojmenovala podle ní a jejích přátel,“ říká.

Mohlo by vás také zajímat: Catherine Zeta-Jones v koketním videu ukázala nekonečně dlouhé nohy a šaty ze své kolekce

Šperky nafotila sama na sobě v černé halence, a nakonec také nahoře bez. Snímek je však decentní a není na něm nic vidět. Herečka si přes prsa položila paži. Na fotografii tak prý chtěla nechat vyniknout řetízek za 2500 dolarů (52 200 Kč), který měla na krku.

Herečka však nemá s nahotou evidentně problém. Loni v září oslavila 48. narozeniny a na Instagram přidala fotku ve svém narozeninovém „outfitu“. Na snímku byla Gwyneth zcela nahá.

Čtěte také: Elegance, originalita i bizár. Tak to vypadalo na červeném koberci udílení cen BAFTA

Zdroj: Goop, InStyle, Instagram