Opuštěná královna popu Madonna (50), která se před nedávnem rozvedla po osmiletém manželství s režisérem Guyem Ritchiem (40), si nemůže vynachválit širokou náruč své nejlepší kamarádky, herečky Gwyneth Paltrowové (37). Ta ji dokázala v nejtěžších osobních krizích vždy podržet a dodat jí sebevědomí. Protože se Madonna kvůli rozvodu cítí pořád mizerně, Gwyneth se ji pokusila rozveselit „rajcovním“ spodním prádlem a roztomilými sexuálními pomůckami.

Jak tisku prozradil zdroj z blízkosti obou kamarádek, Gwyneth se snaží Madonnu přivést na jiné myšlenky, aby zpěvačka stále nemyslela na svou osobní krizi.

„Chce, aby se Madonna zase smála a měla dobrou náladu. Koupila jí proto také nádherné sexy kousky spodního prádla v luxusním butiku Agent Provocateur a několik roztomilých erotických pomůcek,“ uvedl zdroj. Gwyneth podle něj věří, že erotické hračky jsou přesně to pravé, čím Madonnu přivést na jiné myšlenky.

Kromě toho Gwyneth plánuje, že si s Madonnou vyrazí v Londýně na ryze dámskou jízdu a nechají se hýčkat v proslulém lázeňském komplexu Babington v Somersetu.

Reklama