Guy Ritchie (39) přísahal, že své manželství s Madonnou zachrání. Britský filmový režisér se zoufale snaží svou rodinu udržet pohromadě a prosí Madonnu, aby jejich rozchod ještě zvážila. I proto, že by Ritchie neunesl odloučení od svých dětí.

Guy i Madonna, kteří společně vychovávají tři děti, Lourdes, Rocca a Davida, byli viděni bez svých snubních prstenů a každý zůstává na jiné straně Atlantiku, Guy v Anglii a Madonna v New Yorku.

Madonna (49) se údajně chystá natrvalo přestěhovat do Ameriky a v současné době renovuje svůj byt v New Yorku.

Říká se, že Guy má velké obavy z toho, že pokud by se s Madonnou rozvedli, uvidí své tři děti velmi málo, a to zejména Rocca, který je jejich jediným biologickým synem.

„Guy kategoricky popírá, že by s rozvodem souhlasil. Odmítá riskovat, že úplně ztratí kontakt s Roccem, a už vůbec nechce, aby si Rocco prošel jejich rozchodem. Těch 50 milionů liber, které by soudním ujednáním mohl získat, se rozplývá ve směšné nic ve srovnání s láskou, kterou ke svému synovi chová," uvádí blízký zdroj.

Mezitím Guy strávil víkend ve společnosti Trudie Styler, manželky Stinga, která jej na venkově utěšovala. Viděni byli v místní hospůdce, jak spolu soustředěně hovoří. Trudie, která před lety pár seznámila, Guyovi nabídla svou podporu.

„Trudie dala Madonnu a Guye dohromady, takže se vždycky cítí součástí jejich problémů. Je oběma velmi blízká a může fungovat jako prostředník, pokud by se záležitosti mezi nimi měly zhoršit," uvedl zdroj pro britské noviny Daily Mirror.

Reklama