Máme tady opět módní policii a námět k diskuzi. Co myslíte, hodí se gumové žabky ke koktejlkám, neřku-li k dlouhé večerní toaletě? Kontrast možná roztomilý, koketní, ale určitě i rozporuplný.

Moderátorka Eva Ajchmajerová je krásná žena, která je ozdobou každé společnosti. Pořadatelé si ji rádi berou jako milou a půvabnou průvodkyni večerem. Nejinak tomu bylo i u akce Muž roku. Ke krásným mužům patří přece krásná žena, ne?

eva

Červené aranžované koktejlky na opáleném těle nemají chybu. Eva má hezkou postavu a krásné nohy. Ale. Proč si k tak úžasným a vyloženě společenským šatům obula tyhle jedovatě zelené žabky? Bolely ji snad nohy z vysokých lodiček a ulevuje si, nebo to myslí vážně?  Kdyby šla na soukromou zahradní párty, tak se této kombinaci nedá celkem nic vytknout, ale jako hlavní moderátorka večera by si měla vzít spíš páskové sandály na podpatku.

eva

Druhý model - modrá dlouhá toaleta je opět velmi šik. Ale bohužel, i k ní bych měla výhrady. Tedy spíš k nositelce. Šaty jsou evidentně ušité na vyšší postavu! Nebo Evě zase chybí těch pár centimetrů, protože tvrdošíjně trvá na svých žabkách? Kdo ví.

To je můj názor, vy můžete mít jiný

Reklama