Také přemýšlíte, co si ránou obout, aby vaše nohy zůstaly v teple a hlavně v suchu? Máme pro vás typ na boty, ve kterých skloubíte obojí. Boty, které zahřejí a přitom nepropustí vodu.

Původně jsem si myslela, že vám nabídnu boty s chlupem, ale asi bych se se zlou potázala, neboť tento způsob zimy zdá se býti poněkud nešťastným. Alespoň ve městě je něco mezi aprílem a listopadem. Víc prší, než sněží, obloha se kaboní a teploty se „plazí“ kolem nuly.

A co na to naše boty? Nic moc, že? Naštěstí se teď nesolí, ale kožené boty v téhle mokré slotě stejně trpí. Lepší by byly holínky. Ale v těch by nám byla zima, namítnete. Ne v těch, které pro nás vymysleli designeři.

Jsou zateplené,  vodě odolné a navíc moc hezké.

semiš

Dva naprosto protichůdné materiály. Semišová kůže a guma. Podmínkou je klidná chůze, jinak si „pocákáte“ luxusní semišová lýtka

kožíšek

Poněkud praktičtější model. Kratší varianta s bílým „beránkem“ uvnitř

bílé

Bílé zateplené holínky budou něco pro módní „fajnšmekry“. Mají tu výhodu, že jsou omyvatelné.

černé

Nebo se vám zdají lepší ty černé?

sněhule

Tyto boty připomínají spíš sněhule, ale zařadila jsem je záměrně. Věřte, že ani do těchto bot se voda jen tak snadno nedostane. Zabrání jí v tom nejen vysoká gumová podrážka, ale i silná naimpregnovaná kůže.

sněhule

Jiný design, stejný princip

Vybrala byste si?

Foto: Salamander

Čtěte také: