Pro ty, kteří hledají vyznání lásky oproštěné od pravidel a definic společnosti, jsou obě vůně navrženy tak, aby působily jako emblémy spojení mezi stejně smýšlejícími, výstředními milenci. V kampani s protagonisty #ForeverGuilty Jaredem Letem a Lanou Del Rey jsou dřevitá aromatická, ambrová vůně pro něj a květinová dřevitá ambrová vůně pro ni převlečeny do jednotných flakónů krásných metalických odstínů.

Gucci Guilty Parfum Pour Homme

thumbnail-image011.jpg

Gucci Guilty Parfum Pour Homme je dřevitá aromatická ambrová vůně, která umocňuje pravou podstatu podpisu Gucci Guilty Pour Homme. Jako nová a intenzivní vize mužnosti se vůně otevírá lehčím, jemnějším a modernizovaným aromatickým kouzlem: francouzskou levandulí Abrialis (hybrid levandule lékařské a levandule širokolisté) a povznášejícího výtažku z citronu, které se dokonale snoubí s intenzitou jalovce. Pravá podstata Gucci Guilty Pour Homme je v srdci umocněna hlubokým ambrovým podpisem španělského Cistusu (sklaní růže) v kombinaci s květinovou bohatostí pomerančového květu a pikantním nádechem muškátového oříšku. Nakonec je tajemná elegance indonéského pačuli podpořena dlouhotrvajícím tónem suchých dřev a pižma.

Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme

thumbnail-image012.jpg

Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme je ambrová květinově-dřevitá vůně, která přepisuje základní jádro podpisu Gucci Guilty Pour Femme. Odvážná živost mandory a velkorysost liči se spojují, aby zmodernizovaly příjemný akcent, jenž dodávají tóny fialky. Srdce tvoří odvážný květinový buket Ylang Ylang a Tuberózy, který je umocněn tajemnou smyslností temného akordu švestky. V závěru se setkává silný dřevitý nádech pačuli a vetiveru s požitkářstvím vanilky a vytváří odvážný, dlouhotrvající ženský podpis.

thumbnail-image013.jpg

Nové vůně jsou navrženy tak, aby patřily do světa Gucci Guilty, a jsou zabaleny do jeho charakteristických siluet, které jsou synonymem těchto vůní. Nyní jsou oba flakony plně metalizované, protože intenzita vůní uvnitř se odráží v nových výraznějších barvách. V pánské variantě je těžký skleněný flakon oděn do tmavé antracitové barvy, zatímco ve verzi pro ni je silueta oděna do bronzového hávu. Oba flakony mají uzávěry v odpovídajícím odstínu a výrazné emblematické propletené logem Gucci domu.

thumbnail-image014.jpg

Nové vůně Gucci Guilty, které zachytil fotograf Glen Luchford, jsou představeny jako součást dalšího nečekaného místa - bistra - s nenapodobitelnými červenými jídelními kójemi, dřevem obloženými stěnami a okenicemi. Uhnízděni v jedné takové kabince, protagonisté Gucci Guilty Jared Leto a Lana Del Rey hledí přímo ven ve výzvě, která nenápadně vybízí diváka, aby se k nim připojil v oslavě svobody. Toto poselství umocňuje i speciální cameo Courtney Love jako servírky.

thumbnail-image015.jpg

#ForeverGuilty

Novinka bude dostupná od 1. 1. 2022 v předpremiéře na českém a slovenském Douglasu. Od února ve všech parfumeriích.

Více na Sirowa.com