Milenci jsou oproštěni od očekávání s netradičními dárky na Valentýna

Vůně Love Edition, které se stanou moderní deklarací vášně a všeho, co představuje, jsou určeny excentrickým milencům po celém světě. Těm, kteří vyjadřují své vztahy bez pravidel a definic společnosti. Při zkoumání mužského a ženského pohledu jsou tyto dvě vůně nově prezentovány v romantických pastelových odstínech slonoviny a šedé fialové. Jsou opatřeny poetickými poselstvími lásky; “nejsme spolu, ale měli bychom být” na dámském flakonu a “měli bychom být spolu, ale nejsme” na mužském flakonu.

Gucci Guilty Love Edition 2021 Pour Homme

Stejná, Aromatická Fougère jako vůně Gucci Guilty Eau de Toilette Pour Homme, Gucci Guilty Love Edition 2021 Pour Homme je moderní mužská vůně, která začíná osvěžujícím italským citronem. Bílá kvítka s medovými tóny obohacují také tóny vůně Orange Blossom Absolute (pomerančová poupata)) a French Lavender (Francouzská vanilka); vyjimečná květina, kterou originální playboy Casanova použil k provonění svých milostných dopisů. Na závěr tohoto moderního výrazu smyslnosti a tajemství se rozvíjí sofistikované pačuli s náznaky kůže, dřevnatosti a kadidla. Finiší je umocněn mužným a bohatým cedrovým dřevem.

Gucci Guilty Love Edition 2021 Pour Femme

Silná a rafinovaná parfémovaná voda, Gucci Guilty Love Edition 2021 Pour Femme je stejná květinová ambrová romantická, jako oblíbená vůně Gucci Guilty Pour Femme. Citrusové vrchní tóny Mandory (ovoce, které roste na Kypru) jsou zahaleny do éteru poselství vůně: nesmlouvavé lásky. Jsou dale zaobleny přírodní vůní bergamotu a pikantního růžového pepře. Srdce definuje složitost vůně, kde Lilie kontrastuje s esecemi růže a fialek. Tento květinový kontrast je nakonec završený olejem pelargónií. Srdce vůně pak definuje hluboký přírodní duet olejů z pačuli - Patchouli Coeur a Patchouli Oil Micro-Distillation - v kombinaci s jantarovými tóny ana konci vyznění.

Hvězdy kampaně

Protagonisté kampaně Gucci Guilty s Jared Leto and Lana Del Rey jsou k sobě opět přitahováni a opět se ocitnou ve zvláštním prostředí: v motelu. V kampani Gucci Guilty Love Edition 2021, kterou zachytil fotograf Glen Luchford, jsou vůně zachyceny jako součást tradičního milostného příběhu s nečekaným zvratem. Jsou umístěné na nočním stolku v tomto speciálním prostředí.

Sběratelské předměty touhy, designové flakony Gucci Guilty Love Edition 2021 odrážejí vizi #ForeverGuilty. Vůně zachycené do výrazných těžkých skleněných flakonů Gucci Guilty. Jejich vzhled je oproti originálu inovován barevnými odstíny slonoviny a šedé lila. Na zadní straně každého flakonu naleznete vzkaz pro osudové milence.

#ForeverGuilty

Novou limitovanou edici Gucci Guilty Love pro rok 2021 můžete zakoupit v následujících velikostech a cenách od 1.1.2021 exklusivně v síti parfumérií Douglas, od 1.2.2021 ve všech parfumériích:

  • Gucci Guilty Love for her EDP 50ml: 2430,- Kč
  • Gucci Guilty Love for her EDP 90ml: 3190,- Kč
  • Gucci Guilty Love for him EDP 50ml: 1850,- Kč
  • Gucci Guilty Love for him EDP 90ml: 2390,- Kč

Reklama