Jemná a lehká verze klasických Gucci Guilty vůní Gucci Guilty Eau se zcela rozchází s tradičním pojetím svěžích a jiskřivých vůní svým neotřelým, tajuplnějším a romantičtějším přístupem.

logo Gucci

Guilty Eau pro ni uchvátí žhavými vodními akordy a svůdným liči v hlavě vůně. V krémově lahodném srdci se ukrývá šeřík, květinový podpis originální vůně Gucci Guilty, který nyní lehce dobarvuje vůně lesních jahod. Pižmo v základu vůně evokuje příjemný pocit jemného letního deště dopadajícího na rozpálenou pokožku.

Guilty Eau pro něj se otevírá opojnou a kontrastní směsí citronu a bergamotu, která se dokonale snoubí s extraktem z květu pomerančovníku – klíčové složky původní vůně Gucci Guilty. Ta je doplněna luxusní složkou orris – extraktem z kořene kosatce – která vůni dodává ušlechtilý dřevitý tón v jejím srdci. Vůni zakončuje klasická složka všech vůní značky Gucci pačuli v kombinaci s jemnými tóny pižma.

DESIGN

Flakon kombinuje saténově matné povrchy s lesklými plochami, tak typické pro vůně Gucci Guilty, v dokonale čarovnému vzhledu připomínající žhavou páru dýchající zevnitř flakonu. Černý vnější obal opět prosvětlují ikonická propojená G.

KAMPAŇ

parfém

Před objektiv tajuplně svůdných vizuálů Gucci Guilty Eau byli postaveni známí herci Chris Evans a Evan Rachel Wood v intimním, avšak něžném objetí. Černobílé fotografie jen umocňují romantické vyznění celé kampaně.

LINIE

Gucci Guilty Eau Pour Femme EDT 50 ml  2.099 Kč

Gucci Guilty Eau Pour Femme EDT 75 ml  2.899 Kč

Gucci Guilty Eau Pour Homme EDT 50 ml 1.899 Kč

 Gucci Guilty Eau Pour Homme EDT 90 ml 2.499 Kč

 

Reklama